Bomberki – dlaczego ciągle myślimy o tych kurtkach

Spadek temperatury oznacza, że ciągle myślimy o kurtkach, a jednym stylem, którego nie da się zignorować są damskie kurtki bomberki. Łączą w sobie twardzielski image z praktycznością i odpowiednią stylizacją, co pozwoli każdej kobiecie na podkreślenie własnej, niepowtarzalnej stylizacji. Zdecydowanie sportowa i męska sylwetka, zauważona na gwiazdach na lewo i prawo, może przyjąć prawdziwie kobiecy obrót jeśli nosisz dobrze dopasowane bomberki — można to zobaczyć na https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/bomberki. Jeszcze lepiej, bomberka po prostu narzucona na ramiona zamiast noszona z rękami w rękawach jest très chic!

bomberki

Bomberka bomberce nie równa. Na rynku dostępne są kurtki bomberki damskie w wielu różnych kolorach i kształtach. Oto nasze ulubione warianty tego stylu:

Jedwabne bomberki

Naprawdę modna fashionistka, może wyglądać dobrze w praktycznie wszystkich, ale prawdziwym tego świadectwem jest jedwabna kurtka bomberka przypominająca styl pilota wojskowego. Możesz też kupić bomberki wykonane z przypominających jedwab materiałów sztucznych – lśniący poliester czy sztuczny rajon. Aby spróbować tego samej, rozważ podążanie za przewodnictwem Kate Moss i sparowanie bomberki z dżinsami typu rurki i butami na wysokim obcasie.

Styl varsity

Styl varsity stylizowany jest na odzież sportową z amerykańskich uniwersytetów czy licealnych drużyn sportowych. Byż może widziałaś amerykańskie komedie romantyczne, gdzie bohaterka wybiera między wrażliwym kujonem a kapitanem drużyny futbolowej, noszącym właśnie taką kurteczkę. Charakterystyczne ściągacze w kontrastujących kolorach i duże litery lub loga drużyn to znak rozpoznawczy stylu varsity. Co jest lepsze niż otrzymanie kurtki bomberki w stylu quarterback’ a? Kupno własnej kurtki.

Ozdoby i bomberki

Możesz też pomyśleć o wzorzystej bomberce, z ciekawym nadrukiem lub kwietnymi wzorami. Miley Cyrus i Rita Ora dodają trochę zabawy do twojej bajecznej sylwetki z ozdobami i wzorami. Jeśli chcesz się wyróżnić na tle tłumu, to z pewnością warto rozważyć wzorzyste damskie kurtki bomberki!

Skóra

Każdy potrzebuje skórzanej kurtki czy to na jesień czy po prostu na niepogodę, więc dlaczego nie spróbować nowej sylwetki, takiej jak Hayden Panettiere, i wybrać styl kurtki bomberki z luksusowej skóry? To wyjątkowa, ale jednocześnie wszechstronna kurtka, którą pokochasz (i potrzebujesz!).