Ellen radzi jak być modną po raz kolejny…

Aby być modną, trzeba przede wszystkim mieć własny styl. Oglądaj ubrania, które Ci się bardzo podobają, ale także podkreślaj swoje ciało, pozytywne punkty i maskuj obszary, które są bardziej problematyczne. Noś odzież wygodną i elegancką, niezależnie od tego, czy jest to ubranie casualowe, czy bardziej wyrafinowane.

Pamiętaj, że nie zawsze aktualne trendy w modzie – lub ten ubiór, który pięknie wygląda na twojej przyjaciółce lub celebrytce – faworyzują twój typ fizyczny. Ważne jest, aby znać się na swoim ciele, wypróbować różne rodzaje i modele ubrań, zasięgać opinii znawców i przyjaciół i ubierać się zawsze w zależności od wieku i wielkości.

Wybierz ubrania o odpowiednich rozmiarach. Mówiąc o niewłaściwym rozmiarze, wiele kobiet wybiera bardziej ciasne lub luźniejsze ubrania niż normalnie, aby podkreślić lub ukryć niektóre obszary ich ciała i jest to wielki błąd. Bardzo długie, bardzo krótkie lub bardzo ciasne ubrania z pewnością przyciągną uwagę, ale sprawią też wrażenie lenistwa lub wulgarności. Wybierz ten ubiór, który pozwoli innym docenić Twoje ciało w idealnej proporcji. Kup tylko to, co jest konieczne, większość kobiet uważa, że nigdy nie jest zbyt wiele odzieży, butów i akcesoriów, ale ważne jest, aby kupować świadomie; Kup to, co naprawdę lubisz i potrzebujesz.

 

Podczas zakupów należy pamiętać, co jest naprawdę niezbędne do twojej szafy; jeśli wyjdziesz w poszukiwaniu pary spodni i wrócisz z dwiema spódnicami, zakupy nie będą naprawdę opłacalne. Pomyśl również o ciuchach, które dobrze łączą się z ubraniami, które masz w domu, w końcu nie da się całkowicie odnowić szafy co 2 miesiące.

 

Jeśli myślisz o zakupie odzieży o określonym wyglądzie, nie zapomnij pomyśleć o butach, dobrze dobranej torebce i akcesoriach. Testowanie odzieży w sklepie jest również bardzo ważne, ponieważ wiele razy możemy popełnić błędy dotyczące utraty odzieży we własnym ciele.

 

Perfekcyjna bielizna ma również duży wpływ na wygląd; dobrze dobrana bielizna sprzyja Twoim kształtom i podkreśla twoje mocne strony. Dobry biustonosz potrafi poprawnie podtrzymywać piersi, tworząc najpiękniejszy dekolt, a ponadto jest niezbędnym dodatkiem w połączeniu z przezroczystą koszulą. Majtki powinny być również wygodne, z cienką tkaniną i nie powinny zbytnio prześwitywać przez spodnie.