Ellen radzi: Jak zaplanować idealną szafę?

Czy uważasz, że posiadanie idealnej szafy będzie cię kosztowało dużo? Cóż, zgadnij jeszcze raz, nie musisz mieć szafy przepełnionej ubraniami, aby ubrać się ładnie na większość okazji. Wystarczy przygotować solidne podstawy szafy i wzbogacać ją ciekawymi pomysłami na co dzień.

Mała czarna sukienka

Ponadczasowy klasyk, każda kobieta musi mieć małą czarną sukienkę w swojej szafie. „Mała czarna” LBD jest idealna na każdą okazję; możesz dobrać do niej perły, czy sznur korali, wysokie szpilki czy czółenka, rajstopy czy adidasy. Nigdy nie będziesz musiała martwić się o tę randkę na ostatnią chwilę lub zastanawiać się co na siebie włożyć.

Blezer

Czarny jest słodki, stylowy i można nosić go czy to z parą doskonałych dżinsów lub narzucić sportowy blezer na dobrze skrojoną sukienkę. Możesz nosić blezer do biura, wyglądasz wtedy fantastycznie, i nadal pasujesz do biurowego dress code’u. Każdy potrzebuje blezera w swojej szafie.

Cardigan

Kardigany są tak miękkie i dobrze czują się w dotyku. Mogą być noszone w pracy, na weekendowy wypad, lub po prostu narzucone jak mundurek szkolny, dla tego młodego, beztroskiego wyglądu. Są one dostępne w wielu różnych kolorach i można je nosić z większością odzieży, którą masz.

Dobrze dopasowane Jeansy

Jeansy są jednym z najwygodniejszych i najłatwiejszych w noszeniu spodni, możesz łączyć je z pasami, tunikami, a nawet słodką parą obcasów. Kiedy znajdziesz te idealnie dopasowane dżinsy, chwycić każdy kolor, jaki znajdziesz w sklepie, nie będziesz żałować.

Spódnica ołówkowa

Spódnice ołówkowe są wspaniałe do pokazania szczupłych łydek. Spódnice ołówkowe są pomysłowe, wieczór w klubie wymaga tylko dodania do nich słodkiego topu i pary seksownych obcasów. Tego typu spódniczki idealnie pasują dla większości pracy biurowej lub wszelkich imprez towarzyskich.

Dlaczego warto zachować stylowe ciuchy na specjalne okazje? Zacznij od minimalistycznych podstaw i rozwiń je tak, byś mogła dzięki temu stworzyć własne niezapomniane stylizacje na każdy dzień tygodnia. W ten sposób będziesz wyjątkowa i niewątpliwie wszechstronna.

Author: Ellen