topy kobiece

Jak ubrać się na festiwal muzyczny? Moje porady

No i nastała wiosna i lato, a wraz z nią sezon festiwali muzycznych. Każdy chciałby odwiedzić taki festiwal jak Woodstock czy Open’er, ale oczywiście dla każdej prawdziwej fashionistki ważne jest jak się zaprezentować. Chyba oczywiste jest to, że twój styl powinien być dopasowany do atmosfery imprezy – kolorowe topy damskie ze sklepu https://zoio.pl/odziez-damska/koszulki/topy średnio nadają się na festiwal black metalu. Z drugiej strony jednak nałożenie marynarskich ciuchów na festiwal pieśni żeglarskich natychmiast określi cię jako nowicjuszkę nie znającą się na rzeczy. Oto kilka moich porad, jak ubrać się na festiwal.

topy kobieceNoszenie warstw na festiwal muzyczny daje ci oczywiście możliwość zdjąć coś lub narzucić coś na siebie, gdy robi się za gorąco lub za zimno. Nałóż lekkie topy z długimi rękawami pod lekkimi koszulkami lub wybierz modną kurtkę, która jest łatwa do związania wokół talii. Aby uzyskać dodatkowy styl, nałóż jedwabną koszulę w żywy wzór na crop top, co będzie idealne by natychmiast zmienić odzieży dzienną na nocną. Chłopcy mogą również nosić stylowe bluzy z kapturem na krótkim bezrękawniku, które można łatwo zawiązać wokół talii, gdy robi się zbyt gorąco.

Wielu festiwalowiczów wybiera bardzo egzotyczne nakrycia głowy i akcesoria w nadziei na wyróżnienie się. Ale to może utrudniać zabawę, tworząc chaos ubraniowy, który może pozostawić ci zbyt wiele do opanowania. Wybierz jeden z przedmiotów na głowę, takich jak opaska na głowę lub grube okulary przeciwsłoneczne, i zostaw bardzo egzotyczne kapelusze w domu, aby uniknąć zrujnowania czegoś drogiego. Biżuteria powinna bardzo oszczędna, zwłaszcza jeśli planujesz dużo tańczyć.

Obuwie może całkowicie odmienić strój, ale może również sprawić, że stopy staną się obolałe. Najważniejszym dodatkiem na festiwalach muzycznych z dużą ilością chodzenia, tańca i stania jest dobra para wygodnych butów. Sandały Gladiatorki może i są słodkie, ale nie sprawią, że stopy poczują się świeże i spokojne, ale przytulna para trampków lub butów będzie w sam raz. Jeśli musisz nosić sandały, wymień je od czasu do czasu, gdy nie są potrzebne. Aby walczyć z nieprzewidywalnymi warunkami pogodowymi, weź z sobą parę stylowych butów przeciwdeszczowych, które dobrze łączą się z dżinsami i topami damskimi.