Jeansy damskie i inne ubrania na zimę

Zima jest mroźna, a temperatura spada poniżej zera. Więc oczywiście chcesz ubierać się ciepło w chłodne dni, nie wyglądając tak, jakbyś wybrała jakieś zwykłe tanie jeansy damskie? Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci elegancko ubierać się bez zamarzania na ulicy!

Planuj swoją odzież na zimę

Planuj swoją odzież zimową. Nawet jeśli niedawno przeprowadziłaś się do chłodniejszego miejsca, musisz przejrzeć pogodę w nowym miejscu i być przygotowaną! Kiedy zacznie padać deszcz, musisz zaopatrzyć się w cieplejsze ubrania, nie tylko proste jeansy damskie na zimę. Postaraj się, abyś miała wytrzymałe buty z gumową podeszwą i śliczną i ciepłą kurtkę. Unikaj luźnych ubrań, takich jak syntetyczne kurtki narciarskie — spróbuj dobrze dopasowanych kurtek z kapturem, wojskowych kurtek lub ładnych trenczów. Twoja odzież zimowa musi nie tylko dobrze wyglądać, ale także być wytrzymała i zapewniać ciepło! Pod jeansami noś rajstopy czy nawet legginsy.

Kupuj profesjonalne ubrania!

Wiele osób nieobeznanych z chłodniejszym klimatem skupia się tylko na stylowej stronie mody zimowej. Jednak ty musisz być mądrzejsza. Zamiast kupować zimowe ubrania w butiku lub supermarkecie, zignoruj ​​je i idź do sklepu z artykułami sportowymi! Kup tam narciarskie, grube rękawiczki, ciepłą czapkę, szalik lub komin, możesz znaleźć też tanie jeansy damskie na zimę. Nie ma nic złego w posiadaniu kilku par rękawiczek lub nawet noszenia cienkich rękawic pod grubymi w miejscach, w których może występować temperatura -15 C. Poza tym sprzęt sportowy jest często odporny na wodę (i śnieg) i wygląda całkiem nieźle.

takie jeansy damskie nie nadają się na zimę!

I oczywiście akcesoria – rękawiczki i szalik to konieczność, nie chowaj rąk w kieszeniach swoich tanich jeansów damskich. Jeśli twoja kurtka nie jest wystarczająco ciepła, dodaj dodatkowy długi sweter, kardigan, a nawet bluzę z kapturem.

Jeansy damskie przemakają!

Pamiętaj że nawet najbardziej stylowe jeansy kiepsko wyglądają w śniegu – przesiąknięte jeansy damskie długo wysychają, więc podwiń nieco te spodnie i nosić szpilki, jeśli to możliwe. Podczas silnej zamieci, nie zakładaj spódnic ani sukienek. Zastanów się nad warstwą nóg, legginsów, kup grube jeansy damskie (które możesz zdjąć w swoim – miejmy nadzieję, ogrzewanym biurze). Ogólnie rzecz biorąc, najlepiej ubierać się na cebulkę. Buty z cholewami są idealne na zimę – szczególnie podszyte futrem lub sztucznym futrem. Pamiętaj jednak, że muszą zapewniać trakcję, chodzenie po wybiegu różni się od chodzenia po śliskim lodzie!

A jeśli wszystko inne zawiedzie, kupuj w sklepie z odzieżą narciarską – sporty zimowe zawsze są modne!

Author: Ellen