Kiedy być piękną?

Ukierunkowanie w stronę ideału i perfekcjonizmu nie jest złe. Lecz zawsze znajdzie się coś do poprawy a my dążyć powinniśmy lecz nigdy uważać.

Nie można też wstawiać sobie tylko i wyłącznie negatywnych emocji ponieważ źle to będzie dla ciebie oddziaływać. Piękna jesteś zawsze wystarczy kilka zgrabnych trików by wyciągnąć więcej cudownych efektów ze swojej kreacji. Cudowne do zestawu pasuje kurtka wiosenna z zoio, która fajnie podkreśli tak wiele elementów i tak wiele cudownych kreacji. Jestem zakochana w wielu blogach i wielu gazetach. Dlatego ten temat jest mi bliski i chętnie do mnie trafia. Podzielę się też tym z wami, czyli zbuduj swoje imperium sama.

ramoneska-jest-swietna-kurtka-wiosennąŚwietny wygląd dźwignia do sukcesu.

Wiecie jak wiele drobnych elementów składa się na to by coś wypaliło? Nie ma jednego odpowiedzi aby stwierdzić jednomyślnie że dana kreacja jest najlepszym możliwym rozwiązaniem. Często sama łapie się na tym że spędzam wiele czasu na patrzeniu w szafę by na koniec smutno stwierdzić że nic nie mam w głowie. A moja szafa nie ma w sobie nic wow. Ale jako doświadczenie mogę zaznaczyć że wiem śmiało proste kreacje nawet tak podstawowe jak rurki i koszulka jeśli okraszone zmysłowym makijażem zawojować niejeden dzień. Spotkanie z pokorą jest bardzo cenne abyśmy mogli czasem zejść na inne tory i dopracować samych siebie.

Unikaj!

Nadmierny makijaż i nadmierna ilość dodatków sprawia że wszystko będzie niesmaczne i bardzo ciężkie. Potraktuj ubieranie się jak potrawę wtedy idealnie zobrazujesz sobie wszystko i ścieżkę jaką należy obrać. Pięknie komponują się kolory ale to jedyna zaleta bo jeśli iść dalej to właśnie w ten sposób można sobie zaszkodzić najmocniej. Jeśli sól jest dodatkiem to wiecie że to również w modzie śmiała przenośnia. Tylko dla smaku a jednak na tyle by było wyczuwalne i sprawiało że komplet będzie genialny.Każdy kocha różne smaki i czasem jest wege a czasem mięsożerny tak i w modzie są fani elegancji a i fani lekkości i dresów również się znajda.