Modowe triki na podkreślenie Twojej figury!

Rozmiar to tylko liczba, podobnie jak waga. Liczby nic nie mówią o twojej atrakcyjności. Powiedzmy to sobie szczerze, nawet najbardziej pewne siebie kobiety powiedzą ci, że chciałyby, aby niektóre części ich ciała były inne. Jedne chciałyby być trochę wyższe. Inne życzą sobie, żeby były trochę bardziej pulchne. A inne marzą o tym, żeby mieć trochę większą pupę.

Podczas gdy niektóre panie posunęły się tak daleko, by wszczepić sobie implanty, są inne sposoby na poprawę swoich proporcji. Można ukształtować tyłek bez konieczności wizyty w klinice. Dodawanie do treningów większej ilości przysiadów i ćwiczeń podstawowych pozwoli ci wymodelować taką pupę, jakiej zawsze chciałaś. Inną rzeczą, którą możesz zrobić, jest noszenie ubrań, które dają złudzenie, że jesteś bardziej krągła tu i tam. Oto kilka porad, jak to zrobić.

Jak zostać klepsydrą?

Ogólnie rzecz biorąc, efektem, który chcemy najczęściej osiągnąć jest optyczne nadanie naszej sylwetce pożądanego kształtu klepsydry, czyli budowy o harmonijnym torsie i zgrabnej pupie, z subtelnym wcięciem w talii. Przy użyciu określonych ubrań możemy zwęzić biodra i zwrócić uwagę innych na swój tyłek. W większości przypadków jest to możliwe dzięki wyborowi ciuchów o wysokiej talii, choć jest tu i ówdzie kilka innych ubrań, które możesz nosić, aby podkreślić swoje kobiece kształty.

Jeansy i kieszenie na tyłku

Rozciągliwe jeansy są prawdopodobnie najczęstszym sposobem, po który kobiety sięgają, aby stworzyć iluzję bardziej kształtnej pupy. Jednak prawdziwa moc tkwi w kieszeniach na pośladkach – odpowiednio umiejscowione naprawdę potrafią robić wrażenie i przyciągną uwagę do twojego tyłka. Dwie kluczowe rzeczy do rozważenia to rozmieszczenie i wielkość kieszeni. Lepiej będzie wybrać dżinsy z mniejszymi kieszeniami umieszczonymi nieco niżej, bo jeszcze bardziej powiększą twój tyłek i wyciągną go do góry. Kieszenie, które są większe i bardziej pionowe, sprawią, że pośladki będą wyglądały na mniejsze i bardziej płaskie.

Jeśli nie jesteś fanką denimu, możesz zawsze nosić legginsy zamiast rurek, ponieważ one także podkreślają odpowiednie kształty. Spodnie do jogi są zazwyczaj wykonane z grubszego materiału, podczas gdy niektóre legginsy są jasne i bardzo przezroczyste – dlatego zdecyduj się na ciemne, cienkie spodnie.

Wybierz jasne lub wzorzyste szorty

Kiedy chcesz przyciągnąć spojrzenia do swojego tyłka, zwróć uwagę na uderzające odcienie kolorowych i wzorzystych szortów. Wiele wzorów, takich  jak paski czy krata zapewnia zwykle efekt poszerzenia, co może pomóc w powiększeniu pupy. Ponownie, należy zwrócić uwagę na tylne kieszenie i wybrać szorty, które mają dość wysoki stan.

Sukienki i spódniczki

Wbrew powszechnemu przekonaniu, nie musisz nosić bardzo obcisłej sukienki, aby podkreślić swój tyłek. Lepiej jest podkreślić talię niż skupić się na superobcisłych sylwetkach. Nie stworzysz wrażenia talii, jeśli jej nie masz — lepiej jest nosić luźniejszą sukienkę i przewiązać ją pasem, niż nosić sukienkę bodycon, która podkreśli wszystkie twoje niedoskonałości.

Lepszą propozycją będzie spódniczka rozkloszowana. Plisowanie doda Ci dodatkową objętość; im większe plisy, tym lepiej. Oczywiście, jasne kolory i wzory, takie jak szkocka krata i poziome paski, mogą być pomocne.

Author: Ellen