Nic tak nie poprawia humoru jak dobra modna kurtka

Jestem zdania że im lepszy look tym większa satysfakcja. Czy można dobrze wyglądać nawet w damskiej wiosennej kurteczce?

Ostatnio zrobiłam fajne zakupy na zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/kurtki-wiosenne i powiem że zmieniłam swoje zdanie na takie że fajne kreacje można stworzyć już z prostych nieskomplikowanych elementów takich jak kurtki. To tylko dlatego ze preferuje raczej kobiece stroje, skupiam się na jakiś bardziej eleganckich kurtkach, chociaż nie mówię kocham czasem  zaszaleć i poświęcić jedną stylizację aby tylko się trochę wyluzować. Fajnie jest trochę stracić tego stresu a zyskać  spokój i uśmiech na twarzy. Wszystko to wina tego że na około jest stres i pęd a tracimy na tym i nasze zdrowie i nasza stylizacja.

Kopnij reguły.

Nie musisz się ściśle trzymać wszystkich reguł i dress code i wykorzystać trochę odmienności dla uzyskania większej satysfakcji. Nie musisz płacić wielkich cen za to żeby wyglądać dobrze. Fajnie jednak móc przekazać sobą trochę więcej niż nudność i monotonia jednoliniowych strojów.Wszędzie tam gdzie jednak możesz wrzucić coś innego, coś co Cię wyróżni. Warto, stopniowo podmieniać niby nieistotne elementy, które jednak oficjalnie mocno zwrócą się nam w przekazie. Zawsze próbuję kombinować jednak nie można przesadzić bo z oryginalnej stylizacji, może z pazurem może z kobiecością, może z powściągliwością ukaże się nudna papka.

Kryzys.

Nie ma to jak nietypowość i niepowtarzalność pewna doza oryginalności wypadnie zawsze na plus. Gwarantuje wygląd lepszy niż możemy się spodziewać i ile możemy tego uwzględnić. Lekkość kurtki ZOIO to typowo wiosenna propozycja i na pewno przeze mnie tam wykorzystana. Nie mniej jednak zastosowanie tego w przedwiosennym dniu może mieć dobry przekaz jednak zapewnij sobie ochronę przed zimnem. Nie ma sensu chorować i być piękna. Po prostu taka bądź. I nie trać wiary w to że nigdy nie będziesz wyglądać dobrze bo tak czy siak jesteś najlepsza. A to jakie dodatki i co dobierzesz pomoże Ci tylko wszystko dokończyć.