Osiągam pozytywne cele!

Pod koniec ubiegłego roku zdecydowałam, że moim celem na 2018 rok będzie osiągnięcie czegoś pozytywnego. Czułam, że poprawi to moją odporność na wszelkie wyzwania życiowe i zawodowe, a także wyposaży mnie w umiejętności potrzebne do radzenia sobie z problemami. Utrzymywanie pozytywnego nastawienia jest kluczową umiejętnością. Podobało mi się stworzenie pozytywnego, wesołego i pomocnego środowiska pracy, ponieważ dzień stał się jeszcze bardziej produktywny i radosny!

Gdy stałam się blogerką stałam się jeszcze bardziej świadoma tego, jak się czuję i jaki może to mieć wpływ na moją produktywność i kreatywność. Jako influencerka nie chcę, aby czynniki zewnętrzne miały wpływ na moją wydajność lub na mój dzień. Jako istoty ludzkie nie możemy czuć się przez cały czas pozytywnie. Tak naprawdę powinnaś doświadczać i ogarniać całą gamę emocji i nie lekceważyć tego, jak się czujesz.

 

Więc dziś dzielę się tym, co robię, aby zachować pozytywne spojrzenie i mentalność. Podobnie jak w przypadku wszystkiego, co publikuję tutaj na moim blogu, zapraszam do skorzystania z pomysłów, które ci się spodobają. Nie ma złych ani jedynie słusznych sposobów, aby robić cokolwiek w życiu i powinniśmy przyjąć różne podejścia, aby odkryć to, co działa dla nas najlepiej.

 

W ciągu dnia pracuję z myślą o tym, jak się czuję i jeśli zauważę jakieś nieprzydatne myśli, staram się zidentyfikować to, co je spowodowało, aby uniknąć ich w przyszłości. Staram się być otwarta, ciekawa, uczciwa, a przede wszystkim nie osądzający w tym, jak się czuję. Jeśli nadal czuję się uwięziona, zajmuję się czymś innym, aby odwrócić moją uwagę. Zazwyczaj polega to na zrobieniu filiżanki herbaty, rozmowy z koleżanką., wyjściu na zewnątrz, ćwiczeniach lub obejrzeniu czegoś śmiesznego na YouTube. Uważam, że śmiech to największa broń przeciwko negatywnemu nastawieniu!

 

I wreszcie, zachowuję swoją pozytywność na deszczowy dzień. Aby to zrobić, zbieram wszystkie rzeczy, z których jestem dumna i zapisuję je w pliku na pulpicie lub notuję je i wrzucam do słoika. Te miłe słowa i radosne przypomnienia podnoszą mnie, kiedy mam problemy. Tak łatwo jest skupić się na tej jednej negatywnej uwadze lub zmartwieniu, więc zbierając wszystkie dobre rzeczy, mogę dać sobie mocny impuls, kiedy potrzebuję ich najbardziej.