Poradnik Ellen – jak kupować buty damskie z głową?

Buty! Każda kobieta ma co najmniej parę, czy to tylko parę tanich butów czy trampków lub luksusowych skórzanych szpilek. Ale czasami łatwo jest przeoczyć wartość innej wspaniałej pary butów, którą miniemy w sklepie. Może to wydawać się niekorzystne dla wielu pań, ale styl nowego obuwia jest tylko jednym z wielu czynników do rozważenia. Miliony kobiet regularnie kupują buty i buty, które może i wyglądają wyglądać świetnie, ale są zbyt małe, aby wygodnie móc w nich chodzić na dłuższą metę – zwłaszcza w przypadku niezliczonych godzin pracy! Nasz wpis na blogu przedstawia kilka wskazówek dla kupujących gotowych do wyszukiwania butów i szpilek.

Jeśli kupujesz buty damskie, pomyśl o dokładnym stylu butów, które chcesz kupić. Jak zamierzasz używać tych butów? Czy szukasz treningu, butów sportowych, butów przypadkowych lub więcej formalnych pomp do dedykowanego stroju? Jeśli weźmiemy pod uwagę, jaka może być Twoja para butów hurtowych, łatwo będzie przesiewać wybrane decyzje

Komfort noszenia butów lub butów to kluczowe zagadnienie, na które kobiety naprawdę powinny zwracać więcej uwagi. Wszystkie miałyśmy z tym do czynienia: może i te szpilki są za małe – ale wyglądają tak uroczo… I tak męczymy się w za małych butach. Są też sportowe buty, które mogą nawet na ciebie pasować, ale, będą powodować uszkodzenia, odciski lub poważniejsze problemy zdrowotne. Buty do biegania, które są zbyt małe, mogą z łatwością zaszkodzić palcom i powodować wysuszenia skóry!

I mówiąc o wygodzie, buty muszą być praktyczne. Jeśli czujesz, że ta seksowna para butów zajmuje dużo czasu, aby prawidłowo je włożyć i zasznurować, może warto się zastanowić, czy je w ogóle kupić. Wszystkie kobiety miały ten moment, w którym chciałyśmy wyrzucić nasze buty i mieć spokój ze sznurowaniem. Dlatego zawsze mam pepegi do prac w ogrodzie i zapinane na rzepy trampki do biegania.

Zastanów się nad naszymi wskazówkami przy zakupie nowych butów.. Rozważ cel buta, jego komfort i praktyczność, a przede wszystkim baw się dobrze na zakupach!