Sneakersy damskie – nie tylko na siłownię

Twoje trampki są przeznaczone nie tylko na siłownię. Sneakersy zaczęły istnienie jako specjalnie zaprojektowane obuwie dla sportowców, ale stało się podstawowym elementem garderoby każdej kobiety. Od stylu życia, przez czerwony dywan, aż po sport, dziś twoje sneakersy mogą ci pomóc wyrazić siebie. Możesz o tym przeczytać także na stronie: https://terazmoda.pl/moda/sneakersy-damskie-nie-tylko-na-silownie/

Przy tak wielu dostępnych opcjach sneakersów, może być trudno dokładnie wiedzieć, co jest czym, a nawet trudniej wiedzieć, co najprawdopodobniej będzie pasowało do Twojej garderoby i gustu.

sneakersy
Running Sports Sport Shoes Run Lint Running Shoes

Podstawowe sneakersy – Converse, Vans, itp. Czasami są one dostępne w skórze, ale zazwyczaj można je znaleźć w płótnie i w podstawowych kolorach. Ogólnie rzecz biorąc, są one przystępne cenowo i łatwe do noszenia / czyszczenia.

Wyrafinowane luksusowe sneakersy – mogą przypominać podstawowe trampki, ale są droższe i często wykonane z zamszu lub skóry takich marek. To nie są sneakersy, które zabierasz na festiwal muzyczny.

Sportowe trampki – znowu są to twoje marki Nike, Adidas i Puma, ale o nowoczesnej stylizacji i kształtach, albo klasyczne sneakersy we wzorach retro.

Stylowe obuwie sportowe – Nie pobiegasz w nich po bieżni, to bardziej obuwie stylowe. Są widowiskowe i zaprojektowane tak, aby były zauważalne.

Kup sneakersy, które pasują do Twojej aktualnej garderoby.  Nawet najmodniejsze obuwie może leżeć w szafie, jeśli nie pasuje do Twojego stylu. Wybierz buty, które pasują do tego, co już masz, a nie buty, które wymagają odkupienia całej garderoby.

sneakersy
sneakersy damskie są bardzo stylowe

Noś je na właściwe okazje. Sneakersy są niezwykle wszechstronne, ale nie zastępują półbutów czy szpilek. Można nosić sneakersy po godzinach – ale nie są one przeznaczone na każdą okazję (np. śluby).

Utrzymuj je w czystości: Nie ma znaczenia, jak fajne są twoje trampki, efekt będzie stracony, jeśli nie są one czyste i zawiązane. Prawidłowa pielęgnacja trampka obejmuje mycie sznurowadeł, usuwanie nieprzyjemnych zapachów, szczotkowanie podeszew.

Musisz dbać o swoje sneakersy – a one będą wyglądały na tobie stylowo.

Author: Ellen