T-shirty damskie i inne ubrania dla niskich kobiet

W Polsce średni wzrost kobiet to 162 centymetry. Jeśli jesteś niższa niż przeciętny wzrost, podczas zakupów ubrań możesz stanąć przed kilkoma wyzwaniami. Niektóre ubrania, jak dobrze dopasowane t-shirty damskie mogą sprawić, że będziesz wyglądać na wyższą. Jednakże, drobne kobiety mogą osiągnąć pochlebny, elegancki styl podążając za kilkoma prostymi wskazówkami modowymi.

Spodnie i Jeansy

Jeśli jesteś niewysoka,szerokość jest twoim najgorszym wrogiem. Dopasowane, proste spodnie z prostymi nogawkami sprawiają, że nogi wyglądają na dłuższe. Nogawki spodni powinny sięgać do pięty, a talia powinna przypadać tuż pod pępkiem. Wybierz miękkie tkaniny, które dobrze się układają, takie jak drobna wełna, i unikaj zakładek i kieszeni, aby stworzyć gładką sylwetkę. Unikaj luźnych spodni – wybieraj dobrze dopasowane rurki i luźne T-shirty damskie, które sprawią, że sylwetka będzie wyglądała na zgrabniejszą.

Sukienki i spódnice

Suknie są idealne dla drobnych kobiet, ponieważ noszenie jednego koloru od barku do kolana sprawia, że ciało jest bardziej opływowe i wyższe. Wybierz style, które podkreślają Twoje nogi zamiast tułowia. Unikaj kokard, koronek i rękawów, które mogą się wydawać zbyt “dziecinne”. Unikaj dużych wzorów; zamiast nich wybierz drobne wzory i jednolite kolory. W przypadku spódnic wybierz ołówkowe spódniczki i unikaj spódnic w stylu A-line oraz spódnic rozkloszowanych w latach 50.

T-shirty damskie i inne topy

T-shirty damskieWybierz wąskie t-shirty damskie z dekoltem w serek i topy w jednolitych kolorach, aby wydłużyć twoje ciało. Należy unikać topów w kolorach, których kolory kolidują z dolną połową. Unikaj crop-topów i luźnych dużych topów, takich jak bluza. Wybieraj kurtki z eleganckimi rękawami i pasami, które są nieco wyższe niż naturalna talia. Petitki powinny wybierać płaszcze jednorzędowe, wąskie, sięgające do kolan. Powinny unikać długich płaszczy i dużych dodatków jak przytłaczający naszyjnik.

Obuwie i akcesoria

Wygląd dłuższych nóg można osiągnąć wybierając kolor obuwia, który pasuje do naturalnego koloru skóry. Lub wybierz buty, które pasują do koloru rajstop. Unikaj butów typu mary jane, czy obuwia na grubej podeszwie. Wybierz wysokiej jakości, wyrafinowane akcesoria, takie jak małe skórzane torebki kopertówki, delikatna biżuteria i wąskie pasy. Długie, chude szaliki i wysoko upięta fryzura upięcia mogą sprawić, że niewysokie kobiety będą wyglądały na wyższe.