Zasady dobrego ubierania się to zarówno nauka, jak i sztuka

Zasady dobrego ubierania się to zarówno nauka, jak i sztuka.

Zasady naukowe:

Zbuduj swoje stroje w pierwszej kolejności korzystając z podstawowych elementów, takich jak: czarno-biały lub czarny blezer, czarne dżinsy, krótkie koszulki tank top (we wszystkich kolorach, w tym także jaskrawych), spodnie rurki itp. Zatem najpierw zbuduj swoją szafę przy pomocy wysokiej jakości podstawowych przedmiotów. Punktem wyjścia są kolory czerni, bieli, wielbłądzi żółty.

Poznaj koło kolorów i unikaj widowiskowych kolorów, takich jak fioletowy i zielony.

Dowiedz się więcej o kształcie i wielkości swojego ciała, a także zorientuj się, co dobrze pasuje do twojego kształtu i rozmiaru. Na przykład gruszkowate kobiety powinny unikać kolorowych spodenek itp. Nie jest pewne, który “owoc” przypomina twój organizm i co to wszystko oznacza?

Porównaj opisy na innych blogach, które pomogą ci zidentyfikować twoją sylwetkę. Znajdź inspirację wśród innych osób, których kształt i rozmiar pasują do Twojego ciała.

A co stanowi sztukę przy doborze odzieży?

Baw się kolorami: dzięki wysokiej jakości elementom podstawowym, możesz teraz bawić się w kreatywne dobieranie dodatków. Na przykład możesz połączyć parę obcisłych dżinsów z błyszczącą, jedwabną, wesołą czapką, która ma zabawne nadruki i z parą koronkowych obcasów.

Warto stosować kreatywne kontrasty: jeśli wasz strój jest prosty, mocny, w jednolitym kolorze, bawcie się detaliczną biżuterią. Jeśli Twój strój ma już nadruki i kwiatowy wzór, wypróbuj prosty złoty lub perłowy naszyjnik.

Baw się kolorami, na przykład spróbuj podkreślić jeden kolor na całym stroju. może to być biały top, czarna spódnica i para czerwonych butów.

Zainwestuj w klasyczne akcesoria, takie jak torebki Chanel, płaszcz Burberry, chusty Hermesa. Droga inwestycja może być tańsza, jeśli kupisz niewielkie akcesoria, które podkreślą twoje ogólną stylizację.

Źródła inspiracji?

Styl musi przede wszystkim pasować do kształtu i rozmiaru ciała. Podążaj za gwiazdami i zapisz się na kilka stron internetowych poświęconych modzie. W międzyczasie, skorzystaj z takich aplikacji jak Pinterest, aby destylować te wskazówki mody według trafności: podążaj za tymi, których kształt i rozmiar ciała pasuje do Twoich.